Elektromos rönkhasító HYV6T-550 2200W 6T
  1. Kertigép
  1. Kert
  2. Kertigép
Raktáron (1-2 munkanap)
Termékverzió:
Garancia idő:
24 hónap
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Műszaki adatok:
  • Modell: HYV6T-550
  • Motor: 230V/50Hz, S6 40%, 2200W
  • Védelem: IP54
  • Maximális hasítóerő: 6 tonna
  • Maximális rönk hossza: 550 mm
  • Maximális rönk átmérője: 350 mm
  • Csomagolási méret: 560 x 380 x 1060 mm
  • Súly: 89/95 kg (nettó/bruttó)
A 230 V / 50 Hz-es üzemi feszültsége biztosítja, hogy szinte mindenhol könnyedén üzembe helyezhető legyen. Robusztus kialakítása és a kiváló minőségű hasítóékkel rendelkezik. A gép új konstrukciója még a nagyobb rönkök hasításakor is erőteljes stabilitást biztosít. A markolat és a kerekek kialakítása, valamint az elfogadható tömeg a gép könnyű mozgathatóságát eredményezi.
Termékméret
Ezen felül a gép további kiemelkedő jellemzői:
  • Csendes működés
  • Egyszerű kezelhetőség
  • Függőleges hasítás, alkalmas nagy rönkökre
  • Robusztus kialakítás
  • Kiváló minőségű hasítóék
  • Erős és stabil szerkezet
  • Könnyű mozgathatóság (markolat)
  • Gyors hasítóék mozgás
  • Átgondolt biztonsági elemek
Adatok
Gyártó:
Leziter
Gyártó:
Leziter
Használati útmutató:
Leziter HYV6T-550 függőleges rönkhasító használati útmutató
Teljesítmény:
2200 W