Elektromos rönkhasító HYV8T-550E 3000W 8T
  1. Kertigép
  1. Kert
  2. Kertigép
Raktáron (1-2 munkanap)
Termékverzió:
Garancia idő:
36 hónap
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
TulajdonságLeírás
ModellHYV8T-550E
Motor230V/50Hz, S6 40% 3000W
Védelmi fokozatIP54
Maximális hasítóerő8 tonna
Maximális fa hossz550mm
Maximális fa átmérő350mm
A 230 V / 50 Hz-es üzemi feszültsége biztosítja, hogy szinte mindenhol könnyedén üzembe helyezhető legyen. Robusztus kialakítása és a kiváló minőségű hasítóékkel rendelkezik. A gép új konstrukciója még a nagyobb rönkök hasításakor is erőteljes stabilitást biztosít. A markolat és a kerekek kialakítása, valamint az elfogadható tömeg a gép könnyű mozgathatóságát eredményezi.
Termékméret
Főbb jellemzők:
  • Modell: HYV8T-550E
  • Védelmi fokozat: IP54
  • Maximális hasítóerő: 8 tonna
  • Maximális fa hossz: 550mm
  • Maximális fa átmérő: 350mm
Ezen felül a gép további kiemelkedő jellemzői:
  • Csendes működés
  • Egyszerű kezelhetőség
  • Függőleges hasítás, alkalmas nagy rönkökre
  • Robusztus kialakítás
  • Kiváló minőségű hasítóék
  • Erős és stabil szerkezet
  • Könnyű mozgathatóság (markolat)
  • Gyors hasítóék mozgás
  • Átgondolt biztonsági elemek
Adatok
Gyártó:
Leziter
Gyártó:
Leziter
Használati útmutató:
Elektromos rönkhasító HYV8T-550E 3000W 8T_használati_útmutató
Teljesítmény:
3000 W