Vízszintes elektromos rönkhasító HY7T-520-II 2200W 7T
  1. Kertigép
  1. Kert
  2. Kertigép
Raktáron (1-2 munkanap)
Termékverzió:
Garancia idő:
24 hónap
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
TulajdonságLeírás
ModellHY7T-520-II
Motor230V/50Hz, S6 40% 2200W
Védelmi fokozatIP54
Maximális hasítóerő7 tonna
Fa átmérő50-250mm
Fa hossz520mm
Hidraulikaolaj kapacitás3.0L
A 2200 wattos motorja és a 7 tonnás maximális hasítóerő lehetővé teszi, hogy akár 520mm hosszúságú és 50-250mm átmérőjű faanyagokat is könnyedén és gyorsan hasítsunk. Az IP54 védelmi fokozat biztosítja a gép por- és fröccsenő víz elleni védelmét, ami növeli a hasítógép élettartamát és megbízhatóságát.
A 3.0 literes hidraulikaolaj-kapacitás biztosítja a hosszantartó és megszakítás nélküli működést, így a felhasználók hosszabb ideig dolgozhatnak megállás nélkül. Az 985x340x470mm méretű csomagolás és a 60/57.5 kg-os súly megkönnyíti a gép szállítását és tárolását.
Termékméret
A HY7T-520-II vízszintes elektromos rönkhasító főbb jellemzői:
  • Modell: HY7T-520-II
  • Védelmi fokozat: IP54
  • Maximális hasítóerő: 7 tonna
  • Fa átmérő: 50-250mm
  • Fa hossz: 520mm
  • Bruttó/nettó tömeg: 60/57.5KG
Ezen felül a gép további kiemelkedő jellemzői:
  • Csendes működés
  • Egyszerű kezelhetőség
  • Robusztus kialakítás
  • Kiváló minőségű hasítóék
  • Erős és stabil szerkezet
  • Könnyű mozgathatóság (markolat, kerekek)
  • Gyors hasítóék mozgás
  • Átgondolt biztonsági elemek
Adatok
Gyártó:
Leziter
Gyártó:
Leziter
Teljesítmény:
2200 W
Kivitel:
Elektromos
Motor típusa:
Elektromos
Hasítási hossz:
52 cm
Hasítási átmérő:
25 cm
Hasító erő:
7T
Telepítési útmutató padlóra:
Vízszintes elektromos rönkhasító HY7T-520-II 2200W 7T használati utasítás